Apie mus:

Mūsų pagrindinė misija atlikti statybų organizavimo darbus vietoj užsakovo, kad klientas sutaupytų kuo daugiau savo laiko ir viską perdavęs į patikimas rankas, gautų norimą rezultatą sutartu laiku.

Komanda atsakingai žiūrinti į savo darbą, turinti skirtingas patirtis, kurias sujungus gauname geriausius rezultatus. Siekiame racionaliai išspręsti visus klausimus, kad klientas visada gautų tai ko tikėjosi.

Atliekame visus patalpų įrengimo darbus. Nuo smulkių korekcijos darbų iki pilno interjero įgyvendinimo. Turime ilgametę patirtį šioje srityje, todėl galime pasiūlyti optimalius sprendimus pagal kliento poreikius, kurie nenuvils kokybės ir kainos atžvilgiu. Esame pasiruošę įgyvendinti Jūsų idėjas.

interjero dizainas foto

Komanda:

Šarūnas Šlekys
Daugiametė patirtis vystant statybų projektus. Individualių namų statybos, daugiabučių namų renovacijos, komercinių objektų ir sporto kompleksų statybos projektų įgyvendinimas. Statybos darbų, statybų valdymo ir statybų teisės patirtis panaudojama su tikslu atlikti viską be klaidų.
Vaidotas Rinkevičius

Daugiametė  patirtis atliekant patalpų įrengimo darbus. Teorinės ir praktinės patalpų įrengimo žinios leidžia priimti geriausius sprendimus. Nuolatinis žinių atnaujinimas ir naujovių sekimas užtikrina geriausius sprendimus kiekvieną dieną.