Projektų valdymas

Siūlome patikimą partnerį vystant NT projektus. Projekto vadovas – užtikrins Jūsų investicijų racionalų panaudojimą, tinkamiausių rangovų parinkimą, darbų kontrolę. Darbų eigos bei laiko planavimas yra labai svarbus užsakovui, tačiau ne visada rangovai to laikosi, todėl būtina nuolatinė projekto priežiūra. Siūlome atsakingą požiūrį į projektą ir pagalbą statybų eigoje, kadangi klausimų ir problemų statybose kyla nuolatos, tačiau jas spręsti užsakovas ne visada turi laiko ar kompetencijos. Mes padėsime Jūsų investicijoms tapti Jūsų pajamų šaltiniu.


Daugiabučių namų renovacijos projekto administravimas tai darbas reikalaujantis specifinių žinių ir kompetencijos. Siūlome patikimą partnerį šiam procesui įgyvendinti, kad viskas būtų atlikta laiku bei preciziškai tiksliai, kadangi tai labai atsakingas ir svarbus darbas susijęs ne tik su gyventojų, tačiau ir su Valstybės skiriamais pinigais. Patikėkite tai į kompetentingas rankas ir būkite ramūs, kad viskas vyks sklandžiai. Dalyvaujant daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje projekto administravimo išlaidas kompensuos Valstybė.

Teikiama konsultacijas daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais.

Namų remontas ar statybą taip pat mažas statybos projektas, todėl siūlome tai atlikti ir valdyti pasitelkus mūsų gebėjimus ir patirtis bei profesionalų požiūrį į projektų valdymą. Užtikrinsime kylančių problemų sprendimą racionaliausiu būdu, tinkamą darbų organizavimą ir savalaikį bei neperteklinį medžiagų tiekimą, padėsime sutaupyti laiko ir pinigų.

Individualaus namo statybos organizavimas. Priežiūra visų etapų metu, darbų koordinavimas, dokumentų ruošimas ir kontrolė. Mūsų turima patirtis leis Jums išvengti dažniausiai daromų klaidų statant namą, optimizuoti statybų laiką bei procesus. Atrinkti geriausius rangovus, bei išvengti netikėtumų statybų metu.